580fcbe23033dd78
Красота

Професійний кухонний інвентар для ресторанів, кафе, барів, закладів, готелів, закладів громадського харчування, їдальнях.

Кожен бізнесмен який має капітал і хоче відкрити свій ресторан або кафе, повинен знати і розуміти, що кухонний інвентар це найголовніше на кухні. Так як без правильного інвентарю, не завжди вийде у кухаря приготувати те що є в меню.
Отже який же кухонний інвентар повинен бути на кухні?
Сковороди.
Професійна сковорода це не замінна річ, в ній можна як щось посмажити, так і випікати, тушкувати, або використовувати як пароварку. Це кухонний інвентар без якого, не тільки в ресторані, кафе та інших закладів не обійтися .Але також вона є в кожному будинку і квартирі, у кожної господині.


Сотейники.
Сотейник це по суті як висока сковорода з високими бортами, і як правило вона з довгою ручкою. Сотейник в основному використовують для приготування других страв. Або ж в сотейнику робляться всякі глазурі для тортів тощо.

Миски.
Миски незамінну річ на кухні, так як в ній готують різні салати ,перемішуючи. У мисці дуже зручно місити тісто .Та і просто помити в мисці фрукти, овочі.

Роздатковий інвентар.
Роздатковий інвентар, це маленькі і великі помічники на кухні без яких ну просто ніяк. Це і ополоники, і віночки, лопатки, товкучки, різні Шипці і багато іншого.


Обробні дошки.
Як же обійтися без обробних дошках на кухні, вони призначені для оброблення м’яса, риби, нарізки овочів, фруктів і багато інших продуктів.

Сита.
Сита, також дуже потрібна річ на кухні, так без сита трохи просіяти борошно на випічку. З ситом дуже зручно промивати крупу під проточною водою. Також можна використовувати для того щоб процідити бульйон якщо в ньому варилося м’ясо і шум залишився.

Друшляк.
Друшляк призначений для відділення твердої їжі від води. Дуже часто використовуються для макаронів і різних страв з тіста яке вариться в окропі.


Контейнери для зберігання.
Дуже прекрасна річ, контейнери для зберігання. Так як в них дуже зручно зберігати готову їжу і сірую, ставити в морозилку.

Пляшки для соусів.
Пляшки для соусів, дуже зручна річ, бувають як пластикові так і скляні.

Жаровні і решітки.
Жаровні і решітки, використовуються як для обсмажуванні м’яса, так і пасерування овочів, гасіння складних овочів і м’ясних страв. Також використовується для випічки хліба і різних десертів.

Кухонні ножиці.
Чи не можна обійтися без такої, здавалося б дрібниці як кухонні ножиці. Коли робиться якась випічка, то потрібні ножиці наприклад розрізати папір для випічки, або обрізати корж на торт.

Віночки.
Віночок або віночок, предназнвчена для збивання кремів, мусов.Такой вид призначений для вертикального методу збивання маси.

Тендерайзери і молотки.
Це теж не отьемлівая частина на кухні, котра пов’язана з відбиттям і размякченіем м’яса.
І ето тільки маленька частина того інвентарю которийнужен на кухні.

Вам также может понравиться...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.